לפעול נכון זה מה שטוב בשבילי

 

המפתח לאיזון בין סגנון החיים הרצוי לבין המציאות התקציבית הוא תכנון פיננסי חכם שיאפשר לכם להגשים את המטרות באמצעים העומדים לרשותכם. כדי לעזור לכם לעשות זאת, Cal מעמידה לשירותכם מגוון מוצרים ושירותים: 

כלי לניהול תקציב
כלי לניהול תקציב - זה מה שטוב בשבילי

פיתחנו עבורך מחשבון אישי שמאפשר לנהל את התקציב המשפחתי בצורה נוחה ומהירה באמצעות בדיקת התפלגויות סעיפי התקציב בהוצאותיך, השוואת הוצאותיך להכנסותיך, השוואת הוצאותיך להוצאות העשירון שלך ולממוצע באוכלוסייה

Active
לבחור כמה לשלם כל חודש - זה מה שטוב בשבילי
כרטיס CalChoice הוא כרטיס אשראי מתגלגל בו אתה בוחר כמה לשלם מדי חודש בהתאם להוצאות החודשיות שלך באותו חודש נתון. כך תיהנה משליטה מלאה על החשבון שלך ומתכנון טוב יותר של ההוצאות לטווח ארוך.
לקבל את דפי הפירוט במייל - זה מה שטוב בשבילי
CalMail הינו שירות חדש המאפשר לך לקבל את דף הפירוט החודשי ישירות לתיבת הדואר האלקטרוני שלך. כך כל המידע זמין באופן קבוע במחשב שלך, מה שמאפשר לך מעקב יעיל ונוח לניהול יעיל של ההוצאות, וחסכון בנייר לסביבה ירוקה.
לקבל עדכוני SMS ישירות לסלולר - זה מה שטוב בשבילי
CalSMS הינו שירות המאפשר לך לקבל מידע אישי ועדכני באמצעות הודעות SMS. שירות זה כולל: הודעה בגין סכום החיוב החודשי, הודעה על עסקה מעל סכום מסוים, הודעה על עסקאות טלפוניות/אינטרנטיות, תזכורת על פירעון בכרטיס CalChoice ועוד עדכונים שוטפים.
Cal בחו''ל
שירותי Cal בחו"ל - זה מה שטוב בשבילי
איך נהנים מחופשה בחו"ל בלי לחשב כל אגורה? מאמצים תפישת חיים נכונה גם לנסיעות לחו"ל: מתכננים היטב את ההוצאות בעזרת מחשבון עסקות מט"ח ונעזרים בתוכניות המימון המשתלמות של Cal, ביניהן למשל תוכנית תשלום עדיף חו"ל, המאפשרת לך לשלוט במועדי החיוב כדי לא להיכנס למינוס בחשבון.
כל הזכויות באתר זה שמורות לחברת Cal - כרטיסי אשראי לישראל, המספקת שירותי הנפקה, מוצרי אשראי, תשלום בכרטיסי אשראי, אשראי חוץ בנקאי,
פריסה לתשלומים, הלוואות אקספרס, מועדוני לקוחות, מבצעים והטבות, קניות בתשלומים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ליסינג וסליקת כרטיסי אשראי של המותגים: ויזה, מסטרקארד ו Diners